İndir5 > Mac > 1979 Revolution: Black Friday İndir (Mac)

1979 Revolution: Black Friday İndir (Mac)

Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda İran devrimini konu alan bu oyunda bir fotoğraf muhabirini kontrol ediyorsunuz.

4 Ocak 2017
Ücretli Türkçe 5 GB
170
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin İran Devrimi Oyunu

1979 Revolution: Black Friday oyunu Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir macera oyunudur. Oyunda bir foto muhabirini kontrol ediyorsunuz ve oyunun konusu İran devrimi. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda devrim için yapılan ayaklanmaları göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda İran devrimine şahit olacaksınız ve yaşanan ayaklanmaları bir foto muhabirinin gözüyle bakacaksınız. Tek silahınız ise fotoğraf makineniz. Sürekli olarak sokaklarda devrime şahit olacaksınız. Yalnız oyunun önemli bir özelliği var.

1979-revolution-black-friday-mac-2

O da Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda bazı sahnelerde karşınıza seçenekler var ve sizin seçtiğiniz seçeneğe göre oyunun senaryosu değişmekte. Tıpkı The Walking Dead serisinde olduğu gibi. Yani oyunun nasıl sonuçlandığı biraz da sizin elinizde. Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdaki oyun gerçek olaylara dayanan oyun sinematik sahnelere sahip. Oyunda devrim ile ilgili 80’den fazla hikayeye şahit olun.

1979 Revolution: Black Friday Ekran Görüntüleri

1979 Revolution: Black Friday Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.