İndir5 > Mobil > Android > 360 Security İndir (Android)

360 Security İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletlerinizi hem temizleyip hem hızlandırıp hemde Android cihazlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 9.6 MB v.Son Sürüm
2348
Sponsorlu Bağlantılar
1 Yorum

Android İçin Antivirüs Uygulaması

360 Security uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş adından da anlaşılacağı gibi bir güvenlik uygulamasıdır. Android cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan ücretsiz bir uygulama.  Bu uygulama Android cihazınızın güvenliğini sağlamanın yanı sıra yepyeni güvenlik seçeneklerini de hizmetinize sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu uygulamayı Android akıllı telefon veya tabletinize yüklediğiniz an gerçek zamanlı olarak tarama yapar. Android cihazınızda bu uygulama olduğu sürece akıllı telefonunuza yada tabletinize indirdiğiniz uygulamalar ve oyunlar anında taranır ve güvenlik riski varsa hemen bildirilir. Yani bu uygulamanın kontrolünden geçmeyen uygulama ve oyun Android cihazınıza asla kurulmaz.

360 Security

360 Security

Bu uygulama Android akıllı telefon ve tabletinizi korumakla kalmıyor aynı zamanda mobil cihazınızdaki gereksiz dosyaları ve kalıntıları silerek Android cihazınızın hızını artıyor. Ayrıca bataryanızın az olduğu zamanlarda batarya ömrünü uzatacak önlemler alıyor. Bütün bunların yanı sıra Android akıllı telefon veya tabletinizin çalınması durumunda cihazınıza uzaktan erişim ve kilitleme hizmeti de sunuyor.

360 Security Ekran Görüntüleri

360 Security Fragman


Benzer İndirmeler

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.