İndir5 > Mobil > iOS > 360 Security İndir (iOS)

360 Security İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizi hem temizleyip hem hızlandırıp hemde iOS cihazlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 11 MB v.Son Sürüm
1086
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Antivirüs Uygulaması

360 Security uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş adından da anlaşılacağı gibi bir güvenlik uygulamasıdır. iOS cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin güvenliğini sağlamanın yanı sıra yepyeni güvenlik seçeneklerini de hizmetinize sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


360 Mobile Security

360 Mobile Security

Bu uygulamayı iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize yüklediğiniz an gerçek zamanlı olarak tarama yapar. iOS cihazınızda bu uygulama olduğu sürece akıllı telefonunuza yada tabletinize indirdiğiniz uygulamalar ve oyunlar anında taranır ve güvenlik riski varsa hemen bildirilir. Yani bu uygulamanın kontrolünden geçmeyen uygulama ve oyun iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize asla kurulmaz.

Bu uygulama iOS cihazınızı korumakla kalmıyor aynı zamanda mobil cihazınızdaki gereksiz dosyaları ve kalıntıları silerek iOS cihazınızın hızını artıyor. Ayrıca bataryanızın az olduğu zamanlarda batarya ömrünü uzatacak önlemler alıyor. Bütün bunların yanı sıra iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin çalınması durumunda cihazınıza uzaktan erişim ve kilitleme hizmeti de sunuyor.

360 Security Ekran Görüntüleri

360 Security Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.