İndir5 > Windows > 7-Data Android Recovery İndir

7-Data Android Recovery İndir

Android akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden silinen verilerini kurtarabilirsiniz. Ayrıca SD kartlarınızdan da videoları, fotoğrafları ve diğer bütün dosyaları kurtarabilirsiniz.

6 Ekim 2017
Deneme Sürümü Türkçe 2,2 MB v.Son Sürüm
36
Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlardan Silinen Dosyaları Kurtarma

7-Data Android Recovery programını kullanarak, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden ve bu cihazlardaki SD kartlarından silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza bu programı yükleyip, Android cihazınızı bilgisayara bağlayıp, fotoğrafları, resimleri, videoları, müzikleri ve sesleri, belgeleri, e-postaları ve diğer dosyaları kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Silinen fotoğraf ve resimleri kurtarma

Bu program ile Android telefonlarınızdan ve tabletlerinizden yada bu cihazlardaki SD kartlardan silinen fotoğrafları kurtarmak çok kolaydır. İster istemeden, ister yanlışlıkla silinmiş olsun, ister SD kartın biçimlendirilmesi yada başka bir nedenden dolayı bozulması ile olsun, bütün resimlerinizi kurtarabilirsiniz. JPG, JPEG, GIF, PNG, TIFF, PSD gibi biçimlerdeki resimleri kurtarmanıza yardımcı olur.

Video ve müzikleri kurtarma

Telefon ve tabletlerinizdeki videolarınız ve müzik gibi ses dosyalarınız herhangi bir nedenden dolayı silinirse bu program ile kurtarabilirsiniz. MP3, MP4, AVI, MPEG, 3GP, WAV, WMA vb. formatlarındaki video ve ses dosyalarını kurtarabilirsiniz.

Diğer dosyaları kurtarma

Fotoğraflar, videolar ve ses dosyalarının yanı sıra Android cihazlarınızdan word belgeleri, arşivler, e-postalar, veritabanı, uygulamalar gibi silinen bütün dosyaları kurtarabilirsiniz.

SD karttan veri kurtarma

Android cihazınızın kendi dahili belleğinin yanı sıra harici SD kart belleğinden de silinen verileri kurtarabilirsiniz. SD kartta yer alan fotoğraflar, videolar, sesler, belgeler ve diğer bütün dosyaları kurtarabilirsiniz.

7-Data Android Recovery programı Google, HTC, Samsung, Motorola, Sony, Huawei ve diğer telefon modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

7-Data Android Recovery Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.