İndir5 > Windows > 7-Data Card Recovery İndir

7-Data Card Recovery İndir

Dijital fotoğraf makineleri veya cep telefonlarında kullanılan SD kartlar, hafıza kartları ve diğer kartlardan, silinen fotoğrafları, videoları ve tüm dosyaları kurtarabilirsiniz.

6 Ekim 2017
Deneme Sürümü Türkçe 2.2 MB v.Son Sürüm
70
Sponsorlu Bağlantılar

SD Hafıza Kartından Silinen Verileri Kurtarın

Cep telefonu ve kameraları gibi cihazlarda bulunan SD hafıza kartlarından veri kurtarmak için 7-Data Card Recovery programını kullanabilirsiniz. Silinen dosyaları, fotoğrafları, videoları ve diğer verileri bu program ile kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


7-Data Card Recovery programı sayesinde SD hafıza kartı kullanan dijital fotoğraf makineleri veya cep telefonlarından silinmiş verileri kurtarmanız mümkündür. Desteklenen kartlar arasında SD Kart, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Kartı, xD Picture Card, Memory Stick ve daha fazlası yer alıyor.

Kayıp, silinmiş, bozuk veya biçimlendirilmiş hafıza kartlarından bütün fotoğraflar, videolar, ses dosyalar, belgeler, e-postalar ve bütün dosyalar kurtarılabiliyor.

Bilerek yada yanlışlıkla silinen verileri, biçimlendirme sonucunda kaybolan verileri, hafıza kartı hatası yada hasarı nedeniyle erişilemeyen verileri, farklı cihazlarda kullanılmasından dolayı bozulan kartlardaki verileri ve diğer nedenlerden dolayı silinene yada erişilemeyen verileri SD hafıza kartlarından kurtarabilirsiniz.

Desteklenen SD Kartlar: SanDisk, Kingston, Sony, Lexar, PNY, PQI, Toshiba, Panasonic, FujiFilm, Samsung, Canon, Qmemory, Transcend, Apacer, PRETEC, HITACHI, Olympus, SimpleTech, Viking, OCZ Flash Media, ATP, Delkin Devices, A -Veri.

7-Data Card Recovery Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.