İndir5 > Windows > 7-Data Recovery Suite İndir

7-Data Recovery Suite İndir

Sabit disklerden, hafıza kartlarından, cep telefonundan ve diğer depolama cihazlarından belgeleri, fotoğrafları, sesleri ve videoları kurtarmak için 7-Data Recovery Suite indirin.

6 Ekim 2017
Ücretsiz Türkçe 2,8 MB v.Son Sürüm
51
Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Verileri Kurtarmanın En İyi Yolu

Çok kapsamlı bir veri kurtarma programı arıyorsanız 7-Data Recovery Suite programını tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan yanlışlık sildiğiniz dosyaları, sizin haberiniz olmadan silinen dosyaları, hasar gören disklerdeki dosyaları, biçimlendirilmiş disklerden kaybolan dosyaları, silinmiş bölümlerdeki verileri, hafıza kartları, kameralardan ve akıllı telefonlardan silinen veriler ve çok daha fazlasını 7-Data Recovery Suite ile kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu saydığımız aygıtlardan belgeleri, e-postaları, fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını ve daha fazlasını kurtarabilirsiniz. Program ücretli bir programdır ancak ücretsiz versiyonu ile yerel sabit disklerden ve harici depolama cihazlarından sadece 1GB veri kurtarma imakanına sahipsiniz. Daha fazlası için programı satın almanız gerekmektedir.

Yanlışlıkla Silinen Dosyalar Kurtarma: Kazayla silinen verileri ve dosyalarıGEri Dönüşüm Kutusu’ndan boşaltmış olsanız dahi yada Ctrl+Alt+Delete yaparak silmiş olsanız dahi, bu program ile verilerinizi ve dosyalarınız geri getirebiliyorsunuz.

Yerel ve Harici Diskten Tam Kurtarma: Hasarlı veya biçimlendirilmiş sabit diskten, bölüm var olduğu sürece verilerinizi geri getirebilirsiniz. Bellek kartı ve flash sürücü gibi harici depolama aygıtlarından da veri kurtarmak için bu veri kurtarma modülünü kullanabilirsiniz.

Kaybolan ve Silinen Bölümlerden Veri Kurtarma: En yaygın veri silinme nedenlerinden birisi de kaybolan veya silinen bölümlerdir. Sabit disk çöktüğünde, MBR bozuksa, disk yeniden bölümlendirilmişse verilerinizi kurtarmanızı sağlar.

Fotoğrafı, Resim, Video ve Ses Kurtarma: Sabit diskler, USB sürücüler, SD kartlar, Kamera ve diğer bellek kartlarından resim, video ve ses dosyalarını kurtarabilirsiniz.  ve video dosyalarını kurtarmanıza olanak tanıyan özel bir medya kurtarma seçeneği sunar. Herhangi bir kaza sonucu, virüs bulaşması veya disk biçimlendirme sonucunda silinen verileri tam bir sabit disk taraması yaparak kurtarırsınız.

Cep Telefonundan Kurtarma: Cep telefonunlarındaki hafıza kartları birçok kez bozuk veya erişilemez gibi sorunlar ile veri kaybına neden olur. Bu program c ep telefonlarınızın erişilemeyen veya biçimlendirilmiş hafıza kartından silinen verileri / fotoğrafları / videoları kurtarabilir.

Hafıza Kartından Kurtarma: Dijital Fotoğraf Makinesi veya cep telefonu tarafından kullanılan hafıza kartlarından veri kurtarır. SD Kart, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Kart gibi çeşitli hafıza kartlarından kayıp, silinmiş, bozuk veya biçimlendirilmiş fotoğraf ve video dosyalarını etkin bir şekilde kurtarabilir.

Dikkat!
Programın ücretsiz sürümü ile sadece 1GB veri kurtarabiliyorsunuz. Daha fazla veri kurtarmak için ücretli sürümü satın almanız gerekiyor.

7-Data Recovery Suite Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.