İndir5 > Windows > AccuWeather İndir

AccuWeather İndir

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda en gerçekçi hava durumunu Türkçe ve ücretsiz olarak öğrenin. Üstelik tüm dünyayı kapsayan bir uygulama.

11 Kasım 2015
Ücretsiz Türkçe 83 MB v.Son Sürüm
520
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Hava Durumu Uygulaması

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş AccuWeather uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe bir hava durumu uygulamasıdır. Sonuçları oldukça gerçekçi olan bu uygulamanın kullanıcıların ciddi bir bölümü uygulamadan son derece memnun. Uygulama hemen hemen bütün dünyanın hava durumunu gerçekçi bir şekilde göstermekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulama Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızın GPS özelliğinden bulunduğunuz konumu tespit etmekte ve bulunduğunuz yerin hava durumu bilgilerini size sunmakta. Eğer isterseniz konumunuzu el ile de görebilirsiniz. Hem ileri ki günlerin hava durumunu hemde gün içindeki hava durumu değişikliklerini Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızdan kolayca öğrenebilirsiniz.

AccuWeather windows-2

Bu uygulama dünya çapında 2.5 milyondan fazla konuma destek sunan bir uygulama. Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda severek kullanacağını bu uygulama sıcaklık, nem, rüzgar, basınç v.b. detayları sizlere sunmakta.

AccuWeather Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.