İndir5 > Mobil > Android > AccuWeather İndir (Android)

AccuWeather İndir (Android)

Android mobil cihazlarınızda en gerçekçi hava durumunu Türkçe ve ücretsiz olarak öğrenin. Üstelik tüm dünyayı kapsayan bir uygulama.

10 Kasım 2015
167
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android (Cihaza göre değişir)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AccuWeather

Android İçin Hava Durumu Uygulaması

AccuWeather uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir hava durumu uygulamasıdır. Hem ücretsiz hemde Türkçe olan bu uygulamada sonuçları oldukça gerçekçi. Kullanıcıların ciddi bir bölümü uygulamadan son derece memnun. Uygulama hemen hemen bütün dünyanın hava durumunu gerçekçi bir şekilde göstermekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulama mobil cihazınızın GPS özelliğinden bulunduğunuz konumu tespit etmekte ve bulunduğunuz yerin hava durumu bilgilerini size sunmakta. Eğer isterseniz konumunuzu el ile de görebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın widget özelliği de var. Böylece ana ekrana ekleyeceğiniz widget ile kolayca hava durumunu takip edebilirsiniz.

AccuWeather android-2

Hem ileri ki günlerin hava durumunu hemde gün içindeki hava durumu değişikliklerini kolayca öğrenebilirsiniz. Bu uygulama dünya çapında 2.5 milyondan fazla konuma destek sunan bir uygulama. Uygulama sıcaklık, nem, rüzgar, basınç v.b. detayları sizlere sunmakta.

AccuWeather Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.