İndir5 > Mobil > iOS > AccuWeather İndir (iOS)

AccuWeather İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde en gerçekçi hava durumunu Türkçe ve ücretsiz olarak öğrenin. Üstelik tüm dünyayı kapsayan bir uygulama.

11 Kasım 2015
163
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 92.6 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AccuWeather

iPhone ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş AccuWeather uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe bir hava durumu uygulamasıdır. Sonuçları oldukça gerçekçi olan bu uygulamanın kullanıcıların ciddi bir bölümü uygulamadan son derece memnun. Uygulama hemen hemen bütün dünyanın hava durumunu gerçekçi bir şekilde göstermekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulama iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin GPS özelliğinden bulunduğunuz konumu tespit etmekte ve bulunduğunuz yerin hava durumu bilgilerini size sunmakta. Eğer isterseniz konumunuzu el ile de görebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın widget özelliği de var. Böylece iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin ana ekrana ekleyeceğiniz widget ile kolayca hava durumunu takip edebilirsiniz.

AccuWeather ios-2

Hem ileri ki günlerin hava durumunu hemde gün içindeki hava durumu değişikliklerini iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden kolayca öğrenebilirsiniz. Bu uygulama dünya çapında 2.5 milyondan fazla konuma destek sunan bir uygulama. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde severek kullanacağını bu uygulama sıcaklık, nem, rüzgar, basınç v.b. detayları sizlere sunmakta.

AccuWeather Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.