İndir5 > Mobil > Windows Phone > AccuWeather İndir (Windows Phone)

AccuWeather İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda en gerçekçi hava durumunu Türkçe ve ücretsiz olarak öğrenin. Üstelik tüm dünyayı kapsayan bir uygulama.

10 Kasım 2015
117
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 6 MB
Sistem : Windows Phone
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AccuWeather

Windows Phone İçin Hava Durumu Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilmiş AccuWeather uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe bir hava durumu uygulamasıdır. Sonuçları oldukça gerçekçi olan bu uygulamanın kullanıcıların ciddi bir bölümü uygulamadan son derece memnun. Uygulama hemen hemen bütün dünyanın hava durumunu gerçekçi bir şekilde göstermekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulama Windows Phone cihazınızın GPS özelliğinden bulunduğunuz konumu tespit etmekte ve bulunduğunuz yerin hava durumu bilgilerini size sunmakta. Eğer isterseniz konumunuzu el ile de görebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın widget özelliği de var. Böylece Windows Phone cihazınızın ana ekrana ekleyeceğiniz widget ile kolayca hava durumunu takip edebilirsiniz.

AccuWeather windows phone-2

Hem ileri ki günlerin hava durumunu hemde gün içindeki hava durumu değişikliklerini Windows Phone cihazınızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Bu uygulama dünya çapında 2.5 milyondan fazla konuma destek sunan bir uygulama. Windows Phone cihazınızda severek kullanacağını bu uygulama sıcaklık, nem, rüzgar, basınç v.b. detayları sizlere sunmakta.

AccuWeather Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.