İndir5 > Windows > Adobe Dreamweaver CC İndir

Adobe Dreamweaver CC İndir

Dreamweaver web geliştirme aracı ile yüksek standartlarda web siteleri ve uygulamalar tasarlamak, geliştirmek mümkün.

12 Ağustos 2017
Deneme Sürümü Türkçe 2 MB v.CC
312
Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitesi Yapma Programı

Adobe Dreamweaver CS6 olarak bilinen bu program yenilenmiş ismi ile Adobe Dreamweaver CC olarak karşımıza çıkıyor. Yenilenen program artık tasarımlarınızı oluşturduğunuz anda görebilmenize olanak sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Adobe Dreamweaver CC ile artık HTML öğelerini görsel olarak değiştirebiliyorsunuz. Canlı Görünüm özelliği sayesinde web sitesinde yapılan değişiklikleri sayfa yenilemeye gerek kalmadan anında görüntüleyebiliyorsunuz.

Profesyonel olarak web sitesi tasarlamanızı sağlayan Adobe Dreamweaver CC alanındaki en iyi programdır. Türkçe dil desteği sayeinde kullanımı da oldukça kolaydır. Çok güçlü ve karmaşık sayfalar oluştururken bile sunduğu araçlar işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Adobe Dreamweaver CC

Adobe Dreamweaver CC Yenilikleri

  • Yeni DOM Görselleştirme aracını kullanarak biçimlendirme çalışmalarınızı en kaliteli biçimde görselleştirin. Sürükleme ve bırakma, çoğaltma, silme veya Çoklu seçim iş akışlarıyla içeriklerinizin yapısında kolaylıkla değişiklikler yapın.
  • Tüm HTML öğelerinin özelliklerini Canlı Görünüm’de seçin, değiştirin ve denetleyin. Yenileme işlevini kullanmadan sonuçları görün.
  • Canlı Görünüm alanında, Ekle panelini kullanarak mod değiştirmeden veya yenileme işlevini kullanmadan HTML öğeleri ekleyebilir ve değişiklikleri önizleyebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay görsel düzenleme araçlarıyla net ve standartlara uygun CSS oluşturun. Metin, mizanpaj, renk ve diğer CSS özelliklerini hızla uygulayın. Yeni Kenarlık aracı, Geri Al desteği gibi önemli kullanılabilirlik geliştirmeleri ve önemli iş akışı geliştirmeleri.
  • Birçok sunucuya kolayca erişim olanağı sağlayan SFTP sertifika tabanlı kimlik doğrulama ile sitenizdeki dosyaları güvenli bir şekilde yönetin.
  • Bu özellik, uygulamayı ilk başlattığınızda yeni özellikleri ve verimli iş akışlarını keşfetmenizi sağlayacak. Kolayca atlanabilen ve kolayca geri dönmenizi sağlayan modüler yapı.
  • Diğer özellikler: CSS Seçiciler için kod ipuçları; PHP 5.4 desteği; Adobe Extension Manager güncellemeleri; Adobe Exchange geliştirmeleri ve çok daha fazlası.

Bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız aradığınız her şey bu program ile sunuluyor.

Adobe Dreamweaver CC Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.