İndir5 > Mobil > Android > Adobe Flash Player APK İndir (Android)

Adobe Flash Player APK İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde flash videoları, flash oyunları ve diğer flash içerikleri oynatabilmeniz için Adobe Flash Player uygulamasına ihtiyacınız vardır.

11 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 4.7 MB v.Son Sürüm
82
Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazlarda Flash İçerikleri Oynatın

Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda flash içerikleri açabilmeniz için Adobe Flash Player yüklü olmalıdır. Geçtiğimiz yıllarda Adobe firması Adobe Flash Player uygulamasını geliştirmeyi bıraktığı için en son yayımlanan flash player uygulamasını sizlere sunacağız.

Sponsorlu Bağlantılar


İnternette HTML5’e geçildiği için flash tabanlı web sitelerin ve internet içeriklerinin her geçen gün azaldığını görüyoruz. Ancak hala flash içeriklerin bulunduğu çok fazla web sitesi bulunuyor. Flash tabanlı video siteleri, oyun siteleri ve diğer flash içerikli siteler mobil cihazlarda ziyaret ediliyor. Bu yüzden Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları Adobe Flash Player uygulamasına ihtiyaç duyuyor.

Adobe firması Adobe Flash Player uygulamasını geliştirmeyi bıraktığı için Google Play mağazadan da kaldırdı. Bu yüzden sizlere direkt olarak uygulamanın APK dosyasını veriyoruz. İndirdiğiniz APK dosyasını telefona veya tablete kurmak için;

“Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Daha sonra indirdiğiniz bu APK dosyasını telefona kurabilirsiniz.

Adobe Flash Player APK Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.