İndir5 > Windows > Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player bir çapraz-platform tarayıcı tabanlı bir uygulama ve bir internet standardı olarak her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır.

11 Ağustos 2017
215
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.1 MB
Sistem : Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Versiyon : 26.0.0.151
Üretici : Adobe

Multimedya ve Flash İçerikleri Oynatma Aracı

Bilindiği gibi internetten video izleyebilmek için Adobe Flash Player eklentisi gerekli. Özellikle de YouTube video paylaşım sitesinde olmazsa olmaz bir eklenti. İndireceğiniz program Internet Explorer web tarayıcısı için gerekli olan eklentidir. SAdece video izlemek için değil flash tabanlı animasyonları da oynatabilmek için gerekli olan bir eklenti.

Sponsorlu Bağlantılar


İnternet Explorer web tarayıcınıza eklenti olarak yükleyeceğiniz bu program ile internette yer alan flash tabanlı video, animasyon, reklam gibi her türlü içeriği görüntüleyebileceksiniz.

Özellikle internet üzerinde yer alan multimedya ve flash içeriğini görüntülemek için Adobe Flash Player programına ihtiyaç duyarsınız. İnternet siteleri, oyun siteleri ve daha bir çok içerik Flash olduğu için bu içerikleri görüntülemek için Flash Player programı bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player, içeriği indirmek ve bilgisayarınıza doğrudan görüntülemek için izin verir. Adobe Flash Player cep telefonlarında izlenen videoları oynatmak için de kullanılmaktadır. Kullanımı kolay, hızlı indirme ve farklı işletim sistemleri ve platformlar desteklemesi artıları olarak söylenebilir.

Adobe Flash Player

Sonuç olarak flash videoları oynatmak için güçlü bir çevrimiçi medya görüntüleyici istiyorsanız Adobe Flash Player kullanmalısınız.

Artıları

İndirmesi hızlı, kullanması kolay ve bir dizi farklı işletim sistemleri ve platformlar arasında çalışır.

Eksileri

İnternet bağlantısı bağlı olarak çalışırken bazen yavaş olabilir.

Sonuç

Flash videoları oynatmak için güçlü olmak gereklidir. Eğer online medya dosyalarını görüntülemek istiyorsanız Adobe Flash Player zorlanmadan bu ihitiyacınıza cevap verebilir.

Adobe Flash Player Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.