İndir5 > Web > Adobe Flash Player İndir (Chrome)

Adobe Flash Player İndir (Chrome)

Google Chrome tarayıcınızda flash içerikleri oynatmak ve flash içerikleri görüntülemek için Adobe Flash Player eklentisini yükleyip etkinleştirmelisiniz.

14 Ağustos 2017
53
Ücretsiz
İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1,14 MB
Sistem : Google Chrome
Versiyon : 26
Üretici : Adobe

Google Chrome İçin Flash Player

Google Chrome tarayıcınızda Adobe Flash Player eklentisi ile flash içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Flash oyunları, flash videoları, flash dökümanları ve flash ile hazırlanan web sitelerindeki içerikleri Adobe Flash Player sayesinde görüntüleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Chrome internet tarayıcınızda Flash ile hazırlanmış uygulamaları ve animasyonları da ancak flash player sayesinde açabilirsiniz. Bu yüzden Adobe Flash Player eklentisini yükleyip etkinleştirmeniz gerekir. Bazı durumlarda Flash Player tarayıcınızda yüklü olsa dahi bazı web sitelerinde çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda tarayıcınızın ayarlarına giderek ilgili web sitesinin flash için engelli olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Google Chrome tarayıcınızda dilediğiniz web sitesinin flash açmasına izin verebilir dilediğinizi de engelleyebilirsiniz. Bunu yapmak için tarayıcınızın Flash ayarlarına giderek “İzin ver” veya “Engelle” alanından dilediğiniz siteyi ekleyebilirsiniz.

Chrome’da Flash Player Etkinleştirme

Adobe Flash Player eklentisinin Google Chrome’da nasıl etkinleştirildiğini bilmiyorsanız aşağıdaki açıklamaları inceleyin. Ve Resimli olarak öğrenmek için de ekran görüntülerine göz atın.

Ayarlar > Gelişmiş > İçerik Ayarlar” yolunu izleyerek Flash sekmesini açın yada direk olarak aşağıdaki bağlantıyı kopyalayıp Google Chrome tarayıcınıza yapıştırıp Enter deyin ve açılan pencerede Flash seçeneğini açın.

chrome://settings/content

Chrome İçin Flash Player Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.