İndir5 > Web > Adobe Flash Player İndir (Firefox)

Adobe Flash Player İndir (Firefox)

Firefox için Flash Player eklentisini indirip etkinleştirmeniz halinde, Firefox tarayıcınızda flash oyunları, flash animasyonları ve diğer flash ile hazırlanan web sitelerini görüntüleyebilirsiniz.

14 Ağustos 2017
52
Ücretsiz
İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.14 Mb
Sistem : Mozilla Firefox
Versiyon : 26
Üretici : Adobe

Firefox İçin Flash Player Eklentisi

Mozilla Firefox tarayıcınızda flash içerikleri oynatmak ve görüntülemek için ihtiyacınız olan tek şey Adobe Flash Player eklentisidir. Adobe Flash Player sayesind flash ile hazırlanan oyunları, flash videoları, flash dökümanları ve flash ile hazırlanan web sitelerini görüntüleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Flash ile hazırlanmış uygulamaları ve animasyonları Firefox’da açmak için flash player yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda Flash Player tarayıcınızda yüklü olsa dahi bazı web sitelerinde çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda tarayıcınızın ayarlarına giderek ilgili web sitesinin flash için engelli olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Firefox’da Flash Player Etkinleştirme

Adobe Flash Player eklentisinin Firefox’da nasıl etkinleştirildiğini bilmiyorsanız aşağıdaki açıklamaları inceleyin. Ve Resimli olarak öğrenmek için de ekran görüntülerine göz atın.

İlk olarak sağ üst köşedeki üç çizgi şeklinde olan ayarlar simgesine tıklayın. Açılan ayarlar penceresinden”Eklentiler > Yan uygulamalar> Shochwave Flash (Flash Player)” yolunu izleyin. Burada eklentinin karşısındaki seçenekler butonuna tıklayarak yada yanındaki açılır menüden Flash Player ayarlarını yaparak izin verebilir yada etkinleşmesini engeleyebilirsiniz.

Firefox İçin Flash Player Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.