İndir5 > Web > Adobe Flash Player İndir (İnternet Explorer)

Adobe Flash Player İndir (İnternet Explorer)

Adobe Flash Player eklentisini İnternet Explorer tarayıcınıza yükleyerek flash oyunları, flash animasyonları ve diğer flash içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

14 Ağustos 2017
49
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.14 MB
Sistem : İnternet Explorer
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Adobe

İnternet Explorer İçin Flash Player

İnternet Explorer tarayıcısı Microsoft tarafından geliştirilmiyor ve Microsoft bütün ağırlığı Edge tarayıcısına vermiş durumda. Ancak Windows 10 öncesi işletim sistemlerinde İnternet Explorer hala sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Siz de flash içerikleri İnternet Explorer tarayıcıda oynatmak ve görüntülemek istiyorsanız Adobe Flash Player eklentisini yükleyip etkinleştirmelisiniz. Flash Player eklentisini yükleyerek flash oyunları, flash animasyonları, flash videoları, flash dökümanları ve flash ile hazırlanan web site içeriklerini görüntüleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İnternet Explorer tarayıcıda Flash ile hazırlanmış uygulamaları ve animasyonlarıaçmak için Flash Player şart. Bazı durumlarda Flash Player tarayıcınızda yüklü olsa dahi bazı web sitelerinde çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda tarayıcınızın ayarlarına giderek Flash Player eklentisini tekrar etkinleştirmeniz gerekebilir.

İnternet Explorer’da Flash Player Etkinleştirme

İnternet Explorer’da Flash Player eklentisini nasıl etkinleştirildiğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki açıklamaları inceleyin. Ve Resimli olarak öğrenmek için de ekran görüntülerine göz atın.

İlk olarak sağ üst köşedeki dişli çark şeklindeki ayarlar simgesine tıklayın. Açılan eklentiler penceresinden”Eklentileri Yönet > Shocwave Flash Object” eklentisini bulun. Buradan Flash Player eklentisini kapalı ise “Etkinleştir” diyerek etkinleştirebilirsiniz. Kullanmak istemiyorsanız eğer “Devre dışı bırak“diyerek engelleyebilirsiniz.

Explorer İçin Flash Player Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.