İndir5 > Web > Adobe Flash Player İndir (Opera, Safari)

Adobe Flash Player İndir (Opera, Safari)

Opera ve Safari için Flash Player eklentisini indirin ve tarayıcılarınızda flash ile hazırlanan bütün içerikleri görüntüleyin.

14 Ağustos 2017
51
Ücretsiz
İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.14 MB
Sistem : Opera, Safari
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Adobe

Opera ve Safari İçin Flash Player

Opera ve Safari tarayıcılarına özel Adobe Flash Player eklentisi yükleyin ve bütün ile flash içerikleri tarayıcılarınızda görüntüleyin. Opera ve Safari’de flash oyunları, flash videoları, flash dökümanları ve flash ile hazırlanan web sitelerini görüntülemek için Adobe Flash Player gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Opera ve Safari internet tarayıcıları üzerinde Flash ile hazırlanmış uygulamaları ve animasyonları da açmak için Flash Player gerekir. Bu yüzden Adobe Flash Player eklentisini yükleyip etkinleştirmeniz gerekir.

Opera ve Safari tarayıcılarınıza Flash Player eklentisini yüklemiş olsanız dahi, bazı durumlarda bazı web sitelerindeki flash içerikleri görüntülemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda tarayıcınızın ayarlarına giderek flash player seçeneklerini gözden geçirmeniz gerekebilir. Site bazında flash playerin çalışmasına izin verebilir yada engelleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player eklentisinin Opera ve Safari tarayıcılarında etkinleştirmek için tarayıcı ayarlarına gidin ve ayarlardan Flash ayarlarını gözden geçirin. Flash sekmesi altında istediğiniz sitelere özel olarak izin verebilir yada engelleyebilirsiniz.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.