İndir5 > Mobil > Android > Age of Civilizations İndir (Android)

Age of Civilizations İndir (Android)

Android için Strateji Oyunu Bir dönemin en ünlü oyun kategorilerinden biri olan ve bir çığ gibi milyonlarca kişiye ulaşan strateji oyunları son yıllarda popülerliğini kaybetmiş gibi görünse de mobil platformlar üzerinde farklı türler ile kullanıcılar tarafından oynanmaya devam ediyor. Bu türün bir temsilcisi olan Age of Civilizations, farklı tür ve alanlarda savaşlara dahil olmanızı sağlıyor. […]

27 Mayıs 2015
142
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 19 MB
Sistem : Android 2.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Łukasz Jakowski

Android için Strateji Oyunu

Bir dönemin en ünlü oyun kategorilerinden biri olan ve bir çığ gibi milyonlarca kişiye ulaşan strateji oyunları son yıllarda popülerliğini kaybetmiş gibi görünse de mobil platformlar üzerinde farklı türler ile kullanıcılar tarafından oynanmaya devam ediyor. Bu türün bir temsilcisi olan Age of Civilizations, farklı tür ve alanlarda savaşlara dahil olmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yeni Dünyalar ve Yeni Uygarlıklar

Doğrudan bir konu üzerine kurgulanmasa da savaş temasını ele alan Age of Civilizations, Dünya üzerinde toplamda 342 vilayet, Kepler-22b üzerinde ise 404 vilayetle savaşa katılmanıza imkan tanıyor. Üstelik 193 ayrı milletten birini seçerek stratejilerinizi belirlerken online ve offline modlarda oyuna devam edebiliyorsunuz.

Age of Civilizations

Oyunun diğer özelliklerine göz attığımızda Age of Civilizations’da modern dünya, birinci dünya savaşı, ikinci dünya savaşı yanında özel senaryolar ve modlarda bulunuyor. Aynı zamanda Türkçe dil desteğini de içeren oyun, strateji oyunlarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Sizde strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız Age of Civilizations’a mutlaka göz atmalısınız.

Age of Civilizations Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.