İndir5 > Oyun > Age Of Empires II

Age Of Empires II

Strateji oyunları arasında en popüler oyunlardan olan bu oyunda kendi krallığınızı kurun.

6 Aralık 2016
Ücretli İngilizce 46.8 MB v.Son Sürüm
270
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler Strateji Oyunu

Strateji oyunları içerisinde hem Age Of serisinin hem de diğer strateji oyunlarının çıkış noktası sayılan Age of Empires 2, Ensemble Studios tarafından geliştirilip Windows kullanıcılarına sunulmuş bir oyundur. Roma dönemine ilişkin birlikleri esas alan Age of Empires 2 askerleriniz ile paylaşılmayı bekleyen topraklara gireceğiniz ve dilerseniz arkadaşlarınız ile multiplayer modda oynayabileceğiniz hoş oyunlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar


Ortaçağ’a Yakından Bakın!

Yayınlandığı dönem onlarca ödül kazanan ve yıllarda büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam eden Age of Empires 2 ile Roma döneminden Ortaçağ’a kadar geçen sürede 1000 yıllık bir sürece tanık oluyoruz. Toplamda 13 ayrı uygarlığı kontrol ederek oynayabileceğiniz oyun aynı zamanda Türklere de yer veriyor.

Age Of Empires II indir

Age of Empires 2’i indirip oynamaya başladığınızda gelişim için savaş ve ekonomiye önem vermeniz gerekiyor. Öncelikle ekonominizi geliştirerek, uygarlığınız kalkındırmalı, daha hızlı geliştirmeler yaparak, diğer uygarlıklara saldırmalısınız. Her uygarlığın kendine özgü asker ve silahları yanında aynı zamanda gelişmiş araç ve ekipmanlarını kullanarak, strateji tarihine nostaljik bakış atabilirsiniz.

Age Of Empires II Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.