İndir5 > Mobil > iOS > Age of Empires: World Domination İndir (iOS)

Age of Empires: World Domination İndir (iOS)

Efsanevi strateji oyunu Age of Empires artık iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde her an sizinle.

9 Aralık 2015
148
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 141 MB
Sistem : iOS 7. ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : KLab Global

iPhone ve iPad İçin Strateji Oyunu

iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilen Age of Empires: World Domination oyunu bir strateji oyunudur. Bir zamanlar bilgisayarlarda oynanan en popüler iki strateji oyunundan birisi olan Age of Empires oyunu artık iOS cihazlarda. Efsane oyunlar arasında olan bu oyun artık her daim yanınızda.

Sponsorlu Bağlantılar


Yeni teknolojiyi kullanarak kaliteli oyun grafiklerine sahip yeni versiyonu 2013 yılında yayınlanmıştı. iPhone akıllı telefon ve iPad tablet sahibi Age of Empires hayranları aynı ilgiyi gösterecekler mi bilinmez ama gerçek zamanlı strateji oyunu olan bu oyun hakkında beklentiler yüksek. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun toplamda 8 ırk mevcut.

Age of Empires World Domination ios3

iOS cihazlarınızdaki bu oyunda 8 ırktan birisini seçip krallığınızı inşa edecek ve 100’den fazla efsanevi kahramanlarla birbirinden zorlu savaşlara gireceksiniz. Bu kahramanlar Joan of Arc, King Arthur, Oda Nobunaga, Cao Cao, Knut the Great ve çok daha fazlası. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız bu oyunda krallığınızı sınırsız bir şekilde özelleştirebiliyorsunuz.

Age of Empires: World Domination Ekran Görüntüleri

Age of Empires: World Domination Video

https://www.youtube.com/watch?v=tOsK-ooTZGg


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.