İndir5 > Blog > Android İçin En İyi WhatsApp Uygulamaları

Android İçin En İyi WhatsApp Uygulamaları

WhatsApp uygulamasının güvenliğini sağlayacağınız, yedek alacağınız, sizin için özel kişileri özel olarak takip edebileceğiniz, WhatsApp kalıntılarını temizleyeceğiniz en iyi uygulamalar burada.

2 Aralık 2015
235
Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp İçin Geliştirilmiş En İyi Uygulamalar

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp uygulamasının kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta. Ayrıca WhatsApp uygulaması bir anlık mesajlaşma olayından da çıkıp iş sektöründe de kullanılmakta. Dolayısıyla WhatsApp’ta yapılan sohbetler, ses kayıtlarının bir önemi var.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunun yanı sıra günlük hayatta da gönderilen/alınan resim, video v.b. dosyalarda kişisel olarak önemli şüphesiz. Olayın neresinden bakarsanız bakın sonuç olarak WhatsApp ile alınan/gönderilen her türlü dosya önem taşımakta. Peki bu sohbetleriniz ve dosyalarınız güvende mi? Güvenliğin yanı sıra WhatsApp ile mesajlaştığınız kişilerin bazen mesajlarını okuduğunuzu bilmesini istemezsiniz. Yada sizin için çok önemli olan insanların ne zaman WhatsApp’ta online olduğunu, profil resmini değiştirip değiştirmediğini bilmek istersiniz.

Her şey bir yana WhatsApp kullanmak güzel ama geride bıraktıkları Android akıllı telefon yada tabletimizi oldukça yavaşlatmak. Tüm bunları ve daha fazlasını size sağlayacak bir çok uygulama var ve bunları sizler için bir araya getirdik. İşte WhatsApp için geliştirilmiş en iyi uygulamalar.

Android İçin WhatsApp İndir

en iyi WhatsApp uygulamaları indir

En İyi WhatsApp Uygulamaları

1- WhatsApp Mesajlarının Okunduğunu Gizleme Uygulaması – StealthApp İndir

Android akıllı telefon ve tabletlerinize gelen WhatsApp mesajlarını okuduğunuzu gönderen kişinin bilmesini istemiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

2 – WhatsApp Kişileri Takip Uygulaması – WhatAlert İndir

WhatsApp kişiler listesindeki istediğiniz kişileri bu uygulamaya ekleyerek online olma zamanlarını ve profil değişikliklerini anlık olarak öğrenebileceğiniz bir uygulama.

3 – WhatsApp Uygulamasını Kilitleme Uygulaması – Smart AppLock (App Protector) İndir

Android akıllı telefon ve tabletinizde bulunan WhatsApp uygulamasını kilitleyerek başkalarının girmesine izin vermeyeceğiniz bir uygulama.

4 – WhatsApp Konuşmalarını Kaydetme Uygulaması – Backup Text for Whats İndir

Android cihazlarınızda WhatsApp sohbetlerinizi text, html, excel ve csv formatlarında kaydedebileceğiniz güzel bir uygulama.

5 – WhatsApp Temizleme ve Yedekleme Uygulaması – WCleaner for WA İndir

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullandığınız WhatsApp uygulamasının geride bıraktıklarını temizleyebileceğiniz ve yedek alabileceğiniz bir uygulama.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.