İndir5 > Blog > Android Telefon veya Tableti Güvenli Modda Açma

Android Telefon veya Tableti Güvenli Modda Açma

Android işletim sistemli telefonunuzu yada tabletinizi güvenli modda açabilirsiniz.

11 Ağustos 2015
128
Sponsorlu Bağlantılar

Telefon ve Tableti Güvenli Modda Açma

Yazımızın başlığında da okuduğunuz gibi Android işletim sistemi yüklü akıllı telefonları ve tabletleri güvenli modda açabilirsiniz. Tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi. Üstelik bunu yapmak çok basit. Akıllı telefonunuzu yada tabletinizi güvenli modda açmanız için cihazınızın açık olması gerekiyor. Güç tuşuna uzun basın ve karşınıza çıkan ekranda “Kapat” butonuna basılı tutun.

Sponsorlu Bağlantılar


3-5 saniye sonra karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Telefonunuzu yada tabletinizi güvenli modda açmak istiyor musunuz? diye. Tamam butonuna tıklarsanız akıllı telefonunuz yada tabletinizi güvenli modda açılacaktır. (Önemli: bu işlem bütün Android akıllı telefon ve tabletlere uygulanamamaktadır. Örnek olarka Samsung Galaxy Wonder akıllı telefonda böyle bir işlem yapamıyorsunuz.)

telefon ve tableti güvenli modda açma

Güvenli Mod Ne İşe Yarıyor?

Eğer akıllı telefonunuzu yada tabletinizi güvenli modda açarsanız sadece telefonun kendi yüklü uygulamalarını kullanabilirsiniz. Sonradan yüklediğiniz uygulama ve oyunları açamazsınız. Yani mecburi uygulamaları çalıştırabiliyorsunuz. (Not: telefon veya tabletinizi güvenli modda açtığınız zaman ekranın köşesinde güvenli mod yazmaktadır.)


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.