İndir5 > Blog > Android ve iOS İçin En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

Android ve iOS İçin En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde zevkinize göre müzik yapabileceğiniz en iyi uygulamalar bir arada.

20 Aralık 2016
157
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil İçin En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

Hem Android işletim sistemli cihazlardan hemde iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerden kaliteli ve hatta profesyonel müzik yapma günümüz için zor değil. Kendi zevkinizi ve karakterinizi yansıtacak müzikler yapmak mümkün ve eğer isterseniz yapmış olduğunuz bu müzikleri sosyal ağ üzerinden paylaşma imkanınız da var.

Sponsorlu Bağlantılar


Ama gerek Google Play Store’da gerekse App Store’da bu alanda onlarca müzik yapma uygulamaları bulabilirsiniz. Bunlar içinden en iyilerini deneme-yanılma yöntemi ile bulabilirsiniz. ama eğer deneme yanılma yoluyla bunların en iyilerini bulmak istemiyorsanız yazımızı okuyun. Biz çok abartmadan birkaç tane ile yetindik.

Android, iPhone ve iPad İçin En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

android-ve-ios-icin-en-iyi-muzik-yapma-uygulamalari

Music Maker JAM

Android, iPhone ve iPad akıllı telefon ve tabletlerinizde hiphop ve elektro müzik yapabileceğiniz güzel bir uygulama. Özellikle mix yapma konusunda uygulama başarılı sayılır. Uygulama daha çok elektro müzik ve hiphop tarzlarına uygun olarak tasarlanmış.

Android İçin Music Maker JAM İndir

iPhone / iPad İçin Music Maker JAM İndir

Ninja Jamm

Android, iPhone ve iPad akıllı telefon ve tabletlerinizde eğlenceli ve hareketli müzikler yapabileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın hitap ettiği müzik türleri ise house, techno, trap, hiphop, breakbeat ve dubstep.

Android İçin Ninja Jamm İndir

iPhone / iPad İçin Ninja Jamm İndir

Keezy Drummer

İster profesyonel amaçlı ister hobi amaçlı isterseniz eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. Uygulamada kayıtlı birçok sesler var. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde birbirinden güzel ve eğlenceli müzikler yapabilirsiniz.

iPhone / iPad İçin Keezy Drummer İndir

iPhone / iPad İçin Keezy İndir

Figure

Hem bas seslerini hemde davul seslerini bünyesinde barındıran bu uygulama ile kendi müziğinizi yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız müzikleri isterseniz paylaşabilirsiniz.

iPhone / iPad İçin Figure İndir


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.