İndir5 > Windows > Antirun İndir

Antirun İndir

Bilgisayarınıza taktığınız harici diskleri otomatik olarak virüs taraması yapan, güvenli bir şekilde çıkaran ve dosya kopyalaması yapan ücretsiz bir program.

20 Mayıs 2016
135
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1 MB
Sistem : Windows 7/Vista/XP
Versiyon : 2.7
Üretici : Antirun

Ücretsiz Harici Diskler İçin Antivirüs Programı

Antirun  programı ücretsiz olarak sunulan bir harici disk antivirüs programıdır. Yani bilgisayarınıza taktığınız USB bellek gibi harici disklere antivirüs taraması yapabileceğiniz bir program. Program bilgisayarınıza taktığınız harici disklerinizi otomatik olarak görüyor ve tarayarak size bilgi veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer bilgisayara taktığınız harici diskte bir virüs bulursa bunları silmeniz için onay isteyecektir. Ayrıca programı yüklediğiniz zaman program, bilgisayarınızın güvenlik ayarlarına göre kendisini ayarlamakta. Bilgisayarınıza ister bir ister birden fazla harici disk takılı olsun bunların hepsini sekme olarak programda görebiliyorsunuz. Bu durumda işlerinizi kolaylaştırmakta.

Antirun windows-2

Program aracılığı ile bu harici diskleri güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan çıkarabilirsiniz. Ayrıca program, bilgisayara takmış olduğunuz harici disklerin depolama alanları hakkında da bilgi vermekte. Yani ne kadar alan boş ne kadar alan kullanılıyor bunu görebilirsiniz. Diğer yandan harici disklerinize program üzerinden sürükle-bırak ile dosya kopyalabilirsiniz.

Antirun Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.