İndir5 > Mobil > Android > APUS – Hafif, Hızlı, Sorunsuz İndir (Android)

APUS – Hafif, Hızlı, Sorunsuz İndir (Android)

Android için Kullanıcı Sistemi Go, Nova ve C gibi başlatıcılardan sonra Android kullanıcılarının deneyimine sunulan APUS, çok daha hafif, hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı sistemi olarak değerlendiriliyor. Diğer başlatıcılara nazaran daha az yer kaplayan, şarjı daha verimli kullanan ve çok daha hızlı çalışan APUS toplamda 1 MB depolama alanı işgal ediyor. Yine uygulama üzerinde RAM […]

27 Mayıs 2015
170
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.6 MB
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Apus Group

Android için Kullanıcı Sistemi

Go, Nova ve C gibi başlatıcılardan sonra Android kullanıcılarının deneyimine sunulan APUS, çok daha hafif, hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı sistemi olarak değerlendiriliyor. Diğer başlatıcılara nazaran daha az yer kaplayan, şarjı daha verimli kullanan ve çok daha hızlı çalışan APUS toplamda 1 MB depolama alanı işgal ediyor. Yine uygulama üzerinde RAM ve pil kullanımını azaltmak için bulunan kısayollar, aygıtınızın daha verimli çalışmasına katkı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Akıllı Başlatıcı Seçenekleri

Otoriter kesimler tarafından yapılan incelemelerde APUS’un diğer başlatıcılara oranla çok stabil çalıştığından söz edilirken kullanıcı arabiriminin daha iyi olduğundan söz ediliyor. Sık, sık güncelleme alan ve olası hataları gideren APUS, Dünya genelinde en çok kullanılan kullanıcı sistemlerinden biri olarak görülüyor.

APUS

APUS, son dönemde Android işletim sistemli aygıtlara sunulan pek çok başlatıcının taklit ettiği bir kullanıcı sistemi olarak ifade ediliyor. Uygulamanın diğer özelliklerine göz attığımızda akıllı klasör, uygulama keşfi, hız artırma, bildirim araç çubuğu ve farklı dil seçenekleri öne çıkıyor.

APUS Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.