İndir5 > Oyun > Asphalt 8: Airborne İndir

Asphalt 8: Airborne İndir

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşayarak araba yarışı yapacağınız bir oyun.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 1.04 GB v.Son Sürüm
1166
Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekçi Araba Yarışı Oyunu

Asphalt 8: Airborne oyunu Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen bir araba yarışı oyunudur. Ünlü oyun yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilmiş bu oyun Asphalt serisinin en son çıkan sürümüdür. Bu seri bir çok yenilik ile karşımızda. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda oyunseverlerin en çok seveceği anlardan birisi de arabanız ile diğer arabalar çarptığınızdaki o anlar. Çok gerçekçi.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınız için yeni fizik motoru ile hazırlanmış bu oyunda amaç sadece yarışmak değil. Aynı zamanda akrobasi hareketler de yapmak. Oyunda yarışacağınız parkurda bir çok rampalar bulunmakta. Bu rampaların üzerinde havaya uçup havada etrafınızda dönmeniz de gerekiyor. Hem böyle yaparsanız Nitro kazanmış oluyorsunuz. Havada ne kadar çok kalırsanız o kadar çok nitro sahibi oluyorsunuz. Ayrıca yol üstünde bulunan nitro ve ekstra nitroları da alarak yarışta avantajlı duruma geç.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Yeni Lüks Arabalar

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyunad Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi onlarca lüks araba da mevcut. Bu arabaların %80’i sadece bu seride. Ayrıca arabalardan çıkan motor sesleri de birebir gerçeği ile aynı. Oyun Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü gibi 9 farklı mekanda geçmekte. Bütün bu pistlerde gizlenmiş kestirme yolları bul ve yarışı önde tamamla.

Salgın Modu İnanılmaz

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda çok seveceğiniz yeni bir modda bulunmakta. Keyif veren bu mod Salgın modu. Bu modda en sona kalan araba salgın hastası oluyor. En sondan kurtulduğunuz vakit belli bir süre sonra salgın hastalıktan kurtulacaksınız. Ama salgın hastalığın bir avantajı da var. O da nitronuz hiç bitmiyor ve eğer salgın sizde iken diğer arabalara çarparsanız ekstra süre kazanıyorsunuz. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda bu oyunu oynarken salgın hastalık süresi bittiğinde kaza yapıyorsunuz ve hastalıksız olarak kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Oyunun multiplayer modu da var. 8 oyuncuya kadar oynama imkanınız bulunmakta.

Asphalt 8: Airborne Ekran Görüntüleri

Asphalt 8: Airborne Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.