İndir5 > Mobil > Android > Asphalt Nitro İndir (Android)

Asphalt Nitro İndir (Android)

Android cihazlarınızda heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşayarak araba yarışı yapacağınız ve polis kovalamacası ile keyifli anlar yaşayacağınız bir yarış oyunu.

3 Kasım 2015
134
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 23 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

Android İçin Yeni Asphalt Yarış Oyunu

Asphalt Nitro oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun Asphalt serisinin sonuncusu olarak Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanmakta. Şimdilik sadece Android mobil cihazlar için yayınlanan bu oyunda aksiyon ve heyecan bir an bile olsun durmuyor. Aslında bu oyuna, Asphalt 8 oyununun boyutunun küçültülüp mobil cihazlar için yeniden düzenlenmişi diyebiliriz. Çünkü birçok özellik Asphalt 8 oyunu ile aynı. Oyun, Asphalt 8’de olduğu gibi yine Türkçe dil desteğine sahip. Yani oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ama bu oyunda Asphalt 8’de olmayan bir özellik var. O da ilk olarak Need For Speed: Most Wanted oyununda gördüğümüz polis kovalamaca bölümleri. Evet, polis kovalamaca bölümleri Asphalt Nitro oyununda da var. Boyutun küçük olması için oyun grafikleri kalitesinden ödün verilmiş ama bu durum oyunun keyfini asla etkilemiyor.

Asphalt Nitro android-2

Oyunun adından da anlayacağınız gibi bu oyunda ana kriter nitro. Aracınızda nitro kullanıp rampalardan uçuyorsunuz. Bir önceki seri olan Asphalt 8’de olduğu gibi diğer arabalara çarparak onların kaza yapmalarını da sağlayabiliyorsunuz. Oynadığınız zaman keyif alacağınız yeni bir araba yarışı oyunu. Oyunda oyun modları 8 adet ve bir yandan oyunu oynarken bir yandan da dünyanın en güzel yerlerini görüyorsunuz.

Asphalt Nitro Ekran Görüntüleri

Asphalt Nitro Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.