İndir5 > Oyun > Asphalt Xtreme İndir

Asphalt Xtreme İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda sıra dışı araçlarla çılgınca bir yarış yapmak ister misiniz?

7 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 1.05 GB v.Son Sürüm
279
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Tablet İçin Çılgın Yarış Oyunu

Asphalt Xtreme oyunu Gameloft imzası taşıyan Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Diğer Asphalt yarış oyunlarından çok farklı olan bu oyunu Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteğine de sahip. Bu oyunda sadece yarışacaksınız. Kural yok, yol yok. Sadece yarışçılar ve siz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun grafikleri çok iyi ve oyun sizi yarışın içine çekiyor. Oldukça heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda gerçek kişilerle yarıştığınız online modun yanı sıra kariyer modu, meydan okuma, süre sınırlamalı gibi oyun modları da var. Toplamda 8 araçla kıyasıya yarışıyorsunuz.

asphalt-xtreme-windows1

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda heyecanla oynayacağınız oyunun araba galerisinde canavar kamyonlar, ralli arabaları, 4×4 arazi arabaları (v.b.) var. Ayrıca pistler oldukça zor. Çünkü belli bir yol yok. Belirlenen güzergahta ilerliyorsunuz. Pistin zorluğu ise virajların aniden önünüze çıkması.

Asphalt Xtreme Ekran Görüntüleri

Asphalt Xtreme Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.