İndir5 > Mobil > iOS > Asphalt Xtreme İndir (iOS)

Asphalt Xtreme İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde sıra dışı araçlarla çılgınca bir yarış yapmak ister misiniz?

3 Kasım 2016
146
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 1.16 GB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

iPhone ve iPad İçin Çılgın Araba Yarışı Oyunu

Asphalt Xtreme oyunu Gameloft imzası taşıyan iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Diğer Asphalt yarış oyunlarından çok farklı olan bu oyunu iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteğine de sahip. Bu oyunda sadece yarışacaksınız. Kural yok, yol yok. Sadece yarışçılar ve siz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun grafikleri çok iyi ve oyun sizi yarışın içine çekiyor. Oldukça heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde gerçek kişilerle yarıştığınız online modun yanı sıra kariyer modu, meydan okuma, süre sınırlamalı gibi oyun modları da var. iOS cihazınızda toplamda 8 araçla kıyasıya yarışıyorsunuz.

asphalt-xtreme-ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde heyecanla oynayacağınız oyunun araba galerisinde canavar kamyonlar, ralli arabaları, 4×4 arazi arabaları (v.b.) var. Ayrıca pistler oldukça zor. Çünkü belli bir yol yok. Belirlenen güzergahta ilerliyorsunuz. Pistin zorluğu ise virajların aniden önünüze çıkması. Yani iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir arazi yarışı oyunu diyebiliriz. Araçlarınızı ise kafanıza göre kişiselleştirebiliyorsunuz.

Asphalt Xtreme Ekran Görüntüleri

Asphalt Xtreme Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.