İndir5 > Mobil > Windows Phone > Asphalt Xtreme İndir (Windows Phone)

Asphalt Xtreme İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda sıra dışı araçlarla çılgınca bir yarış yapmak ister misiniz?

7 Kasım 2016
Ücretsiz Türkçe 1.05 GB v.Son Sürüm
188
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Çılgın Yarış Oyunu

Asphalt Xtreme oyunu Gameloft imzası taşıyan Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Diğer Asphalt yarış oyunlarından çok farklı olan bu oyunu Windows Phone cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteğine de sahip. Bu oyunda sadece yarışacaksınız. Kural yok, yol yok. Sadece yarışçılar ve siz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun grafikleri çok iyi ve oyun sizi yarışın içine çekiyor. Oldukça heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyun. Windows Phone cihazlarınızda gerçek kişilerle yarıştığınız online modun yanı sıra kariyer modu, meydan okuma, süre sınırlamalı gibi oyun modları da var. Windows Phone cihazınızda toplamda 8 araçla kıyasıya yarışıyorsunuz.

asphalt-xtreme-windows-phone1

Windows Phone cihazlarınızda heyecanla oynayacağınız oyunun araba galerisinde canavar kamyonlar, ralli arabaları, 4×4 arazi arabaları (v.b.) var. Ayrıca pistler oldukça zor. Çünkü belli bir yol yok. Belirlenen güzergahta ilerliyorsunuz. Pistin zorluğu ise virajların aniden önünüze çıkması. Yani Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir arazi yarışı oyunu diyebiliriz. Araçlarınızı ise kafanıza göre kişiselleştirebiliyorsunuz.

Asphalt Xtreme Ekran Görüntüleri

Asphalt Xtreme Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.