İndir5 > Windows > Avast Cleanup Premium İndir

Avast Cleanup Premium İndir

Bilgisayarınızın için bakım programı arıyorsanız Avast Cleanup Premium’u deneyin. Bilgisayar sorunlarını ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları temizler ve bilgisayarı hızlandırır.

12 Ekim 2017
Deneme Sürümü Türkçe - MB v.Son Sürüm
21
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Optimize Etme ve Hızlandırma

Avast tarafından sunulan Avast Cleanup Premium programı, piyasadaki en güçlü bilgisayar optimizasyon aracı sloganı ile geldi. Baştan ayağa yenilenen Avast Cleanup Premium, bilgisayarınızı bütün sorunlardan arındıracak, bilgisayarı temizleyecek ve bilgisayarınızı daha hızlı bir hale getirecek.

Sponsorlu Bağlantılar


Özellikle eski bilgisayarlar bir süre sonra performans kayıtları yaşar. Bu performans kayıtlarına neden olan sorunları tespit edip çözmek, bilgisayarı ilk günkü hızına tekrar kavuşturabilir. Avast Cleanup Premium programı da bilgisayarınızı yeniden hayata döndürüp daha hızlı çalışmasını sağlayacak.

Avast Cleanup Premium ile bilgisayarın önyükleme süresini kısaltarak daha hızlı açılmasını sağlayabilir, diskinizde yer kaplayan ve bilgisayarınızı yavaşlatan gizli gereksiz dosyaları kaldırabilir ve hatalara neden  sorunları ortadan kaldırabilir. Böylece bilgisayarınız daha az kilitlenir ve performansı artmış olur.

Bilgisayarı hızlandırma: Arka planda çalışan program ve uygulamaları uyku modu teknolojisini kullanarak durdurur ve bilgisayarınızın hızı gözle görülür bir şekilde artar. Uyku modunu açtığınız zaman arka planda çalışan programlar hiçbir kaynak tüketmez. Uyku modundaki herhangi bir programı başlattığınızda eskisi gibi çalışmaya devam eder. Ve programı tekrar kapattığınızda yine uyku moduna alır.

Gereksiz dosyaları temizler: Sizin haberdar olmadığınız bütün gereksiz dosyaları temizler. Programların, uygulamaların, tarayıcıların artıklarını ve eski yedeklerini, bozuk kısayolları ve diğer bütün gereksiz dosyaları temizleyerek diskinizde yer açar ve hız kazandırır.

Bilgisayar sorunlarını ortadan kaldırır: Avast Cleanup Premium bilgisayarınızı tarayarak en yaygın sorunları giderir ve sabit disk hatalarını, donmaları ve sistem kilitlenmelerini giderir. Tek bir tıklamayla bakım yapan program, bozuk kısayoları kaldırır, kayıt defterini, tarayıcınızı ve diskinizi temizler

Dikkat!
Program bir ay ücretsiz deneme imkanı veriyor ancak kredi kartı bilgilerinizi girerek kayıt olmanız gerekiyor. Bir ay sonunda iptal etmezseniz kredi kartınızdan otomatik olarak ücret kesiyor.

Avast Cleanup Premium Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.