İndir5 > Windows > AVG AntiVirus Free İndir

AVG AntiVirus Free İndir

Ücretsiz olarak hizmet veren AVG AntiVirus Free programı ile bilgisayarınızda tam bir koruma sağlayın. Üstelik bilgisayarınız yavaşlamaz.

4 Temmuz 2017
166
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 3.3 MB
Sistem : Windows 10, 8.1/8, 7, Vista, XP
Versiyon : 17.5.3021
Üretici : AVG Technologies

Ücretsiz Antivirüs Programı

AVG AntiVirus Free programı bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. Aynı zamanda Türkçe olan bu program ile bilgisayarınızı başta virüslere olmak üzere birçok tehdite karşı koruyabilirsiniz. AVG AntiVirus Free programı artık hem daha az yer kaplıyor hemde daha az bellek kullanıyor. Program 2015 sürümündeki yeni tasarımı ile hoş olmuş.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu program sahte antivirüs yazılımlarını da tespit edebiliyor. Özellikle bilgisayarında internet kullananlar için tam koruma sağlamaktadır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan AVG AntiVirus Free programı kendini sürekli güncelleyerek yeni tehditlere karşı da sizi korumakta. Koruma kalkanı, anti-spyware, e-posta tarama, güvenlik eklentileri gibi özelliklerle bilgisayarınıza tam koruma sağlar.

AVG AntiVirus Free windows-1

Bilgisayarınızı asla yavaşlatmaz. Taramayı oldukça hızlı yapar ve bulduğu tehditleri anında durdurur. Eğer güvenli olmayan bir bağlantı veya dosya tespit ederse yine anında müdahale eder. Kimlik hırsızlarına karşı sizi korur. Ayrıca mobil cihazınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

AVG AntiVirus Free Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.