İndir5 > Mac > AVG AntiVirus Free İndir (Mac)

AVG AntiVirus Free İndir (Mac)

Ücretsiz olarak hizmet veren AVG AntiVirus Free programı ile Mac OS X bilgisayarınızda tam bir koruma sağlayın. Üstelik bilgisayarınız yavaşlamaz.

11 Temmuz 2017
Ücretsiz İngilizce 28.13 MB v.17.1
203
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz Antivirüs Programı

Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş AVG AntiVirus Free programı ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. Bu antivirüs program ile Mac OS X bilgisayarınızı başta virüslere olmak üzere birçok tehdite karşı koruyabilirsiniz. AVG AntiVirus Free programı artık hem daha az yer kaplıyor hemde daha az bellek kullanıyor. Program 2015 sürümündeki yeni tasarımı ile hoş olmuş.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X bilgisayarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu program sahte antivirüs yazılımlarını da tespit edebiliyor. Özellikle Mac OS X bilgisayarında internet kullananlar için tam koruma sağlamaktadır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan AVG AntiVirus Free programı kendini sürekli güncelleyerek yeni tehditlere karşı da sizi korumakta. Koruma kalkanı, anti-spyware, e-posta tarama, güvenlik eklentileri gibi özelliklerle Mac OS X bilgisayarınıza tam koruma sağlar.

AVG AntiVirus Free mac-3

Bu program Mac OS X bilgisayarınızı asla yavaşlatmaz. Taramayı oldukça hızlı yapar ve bulduğu tehditleri anında durdurur. Eğer güvenli olmayan bir bağlantı veya dosya tespit ederse yine anında müdahale eder. Kimlik hırsızlarına karşı sizi korur. Ayrıca Mac OS X bilgisayarınızın yanı sıra mobil cihazınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

AVG AntiVirus Free Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.