İndir5 > Mobil > Android > Avira Antivirus Security İndir (Android)

Avira Antivirus Security İndir (Android)

Android mobil cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamalardan olan antivirüs uygulama ihtiyacınızı Avira Antivirus Security uygulaması karşılayacaktır.

13 Kasım 2015
96
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 2.2 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Avira

Android İçin Antivirüs Uygulaması

Avira Antivirus Security uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir antivirüs uygulamasıdır. Lider antivirüs programları arasında kendine yer bulan Avira antivirüs geliştiricisi tarafından geliştirilen bu uygulama başta virüsler olmak üzere trojan (truva atı), malware, adware, solucan, kimlik hırsızları gibi tehditlere karşı Android mobil cihazınızı korumaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Sürekli olarak kendini güncelleyen ve dolayısıyla en son çıkan tehditlere karşı Android cihazınızı koruyan bu uygulamanın kullanılması kolay ve anlaşılır. Bu uygulamada karışık olan hiçbir şey yok. Android cihazınızda virüs tarama işlemi oldukça hızlı yapılmakta.

Avira Antivirus Security android-1

Gerçek zamanlı bulut taraması yaparak çalışan bu uygulama e-posta güvenliğinizi de sağlamakta. Bu uygulamanın, Android cihazınızdak, uygulamalara şifre koyma özelliği de mevcut. Böylece istemediğiniz uygulamalara başka kişiler giremeyecektir. Ayrıca Android cihazınızda internette güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar. Yani sizi internetten gelebilecek tehditlerden korur.

Avira Antivirus Security Ekran Görüntüleri

Avira Antivirus Security Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.