İndir5 > Windows > Avira Free Antivirus İndir

Avira Free Antivirus İndir

Bir bilgisayarda mutlaka olması gereken programlardan olan antivirüs programı ihtiyacınızı Avira Free Antivirus programı karşılayacaktır.

3 Ağustos 2017
198
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4.6 MB
Sistem : Windows 10, 8.1/8, 7, Vista, XP
Versiyon : 15.0.28.28
Üretici : Avira

Ücretsiz ve Türkçe Virüs Programı

Avira Free Antivirus programı adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz bir antivirüs programıdır. Lider antivirüs programları arasında kendine yer bulan bu program aynı zamanda Türkçe dil desteği sunmakta. Bu program başta virüsler olmak üzere trojan (truva atı), malware, adware, solucan, kimlik hırsızları gibi tehditlere karşı bilgisayarınızı korumaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Program, sürekli olarak kendini güncelleyerek en son çıkan tehditlere karşı sizi korur. Kullanması kolay ve anlaşılır olan bu programda karışık olan hiçbir şey yok. Programı kurarken otomatik olarak Windows Güvenlik Duvarını kapatmanızı önermekte. Tercih size kalmış. İster Windows Güvenlik Duvarı ile devam edin isterseniz Avira Free Antivirus programının güvenlik duvarını kullanın.

Avira Free Antivirus windows-3

Program virüs tarama işlemini oldukça hızlı yapmakta. Gerçek zamanlı bulut taraması yaparak çalışan bu program e-posta güvenliğinizi de sağlamakta. Programı kurması da oldukça kolay.

Avira Free Antivirus Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.