İndir5 > Mobil > iOS > Avira Mobile Security İndir (iOS)

Avira Mobile Security İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde mutlaka olması gereken uygulamalardan olan antivirüs uygulama ihtiyacınızı Avira Antivirus Security uygulaması karşılayacaktır.

14 Kasım 2015
171
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 16.3 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Avira

iPhone ve iPad İçin Antivirüs Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Avira Mobile Security uygulaması ücretsiz bir antivirüs uygulamasıdır. Lider antivirüs programları arasında kendine yer bulan Avira antivirüs geliştiricisi tarafından geliştirilen bu uygulama başta virüsler olmak üzere trojan (truva atı), malware, adware, solucan, kimlik hırsızları gibi tehditlere karşı iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi korumaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Sürekli olarak kendini güncelleyen ve dolayısıyla en son çıkan tehditlere karşı iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi koruyan bu uygulamanın kullanılması kolay ve anlaşılır. Bu uygulamada karışık olan hiçbir şey yok. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde virüs tarama işlemi oldukça hızlı yapılmakta.

Avira Mobile Security ios-2

Gerçek zamanlı bulut taraması yaparak çalışan bu uygulama e-posta güvenliğinizi de sağlamakta. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde internette güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar. Yani sizi internetten gelebilecek tehditlerden korur.

Avira Mobile Security Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.