İndir5 > Mobil > iOS > Azar İndir (iOS)

Azar İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde yeni insanlarla hem görüntülü olarak sohbet edebileceğiniz hemde mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

28 Şubat 2017
218
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 133 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Mesajlaşma ve Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Dünya genelinde popüler olan bu uygulamayı iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteğine de sahip. Hem tanıdıklarınız sohbet edebileceğiniz hemde yeni insanlar ile tanışabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden görüntülü sohbetin yanı sıra anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. iOS cihazınızdaki bu uygulama ile görüntülü konuşurken videolara efekt ve filtre ekleme imkanınız da var. Görüntülü sohbeti eğlenceli hale getiren bu uygulama kendi alanında son derece popüler.

Azar ios-2

100 milyondan fazla indirilen iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama yaklaşık 20 dili desteklemekte. Yabancı ülkelerden arkadaş bularak başta İngilizce olmak üzere öğrenmek istediğiniz yabancı dili geliştirebilirsiniz.

Azar Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.