İndir5 > Mobil > Android > Backup Text for Whats İndir (Android)

Backup Text for Whats İndir (Android)

Android cihazlarınızda WhatsApp sohbetlerinizi text, html, excel ve csv formatlarında kaydedebileceğiniz güzel bir uygulama.

30 Kasım 2015
147
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.3 MB
Sistem : Android 2.3.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : SMeiTi

Android İçin WhatsApp Konuşmalarını Kaydetme Uygulaması

Backup Text for Whats uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir WhatsApp uygulamasıdır. Bu uygulama ile WhatsApp yazışmalarınızı farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. Bu dosyalara da ister bilgisayarınızdan ister Android cihazınızdan tekrar bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


WhatsApp konuşmalarını html, excel, csv ve text formatlarından istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Ayrıca isterseniz kaydettiğiniz bu dosyayı hafıza kartınıza kaydedebilir yada e-posta ile gönderebilirsiniz. Kullanması oldukça basit ve hızlı bir uygulamadır.

Backup Text for Whats android-3

Android İçin WhatsApp İndir

Uygulama emoji karakterleri de desteklemekte. Ama bu emojileri görebilmeniz için bilgisayarınızın işletim sisteminin Windows 7 ve üzeri yada Mac OS X 10.7 ve üzeri olması gerekir. Uygulama sohbet, tarih, mesaj tipi, kısa mesaj gibi filtreleme seçeneklerine de sahip. Uygulama daha birçok özelliği ile sizi memnun edecek türden.

Backup Text for Whats Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.