İndir5 > Oyun > Batman – The Telltale Series İndir

Batman – The Telltale Series İndir

Windows bilgisayarlarınızda macera tarzında kaliteli ve Telltale Games imzalı bir Batman oyunu.

9 Kasım 2016
Ücretli İngilizce - v.-
250
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Batman Oyunu

Batman – The Telltale Series oyunu Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir Batman oyunudur. Macera türünde çıkan ve bilgisayarlara ücretli olarak indiribileceğiniz bu oyun başarılı oyunların geliştiricisi olan Telltale Games imzası taşımakta.

Sponsorlu Bağlantılar


İlk olarak PC platformu için çıkan oyun büyük bir başarı elde etmişti ve bu başarılı oyun mobil platformlar içinde yayınlanmakta. Tıpkı The Walking Dead oyununda olduğu gibi yapacağınız tercihler oyunun gidişatını değiştiriyor. Yani bilgisayarınızda oyunu oynarken oyunun nasıl biteceğini sizin seçimleriniz belirleyecek.

batman-the-telltale-series-pc-2

Bilgisayarınızdaki bu oyunda Gotham şehrinin karanlık yüzü ile savaşıyorsunuz. Bu savaşta karşınıza birçok karakter çıkıyor ve bunlarla bir takım sohbetler ediyorsunuz. İşte bu sohbetlerde seçeceğiniz tercihler oyunu şekillendiriyor. Bilgisayarınızda düşeceğiniz zor durumlardan beceri ve yetenekleriniz ile kurtulacaksınız. Ayrıca oyun grafikleri ve ses efektleri de son derece kaliteli.

Batman – The Telltale Series Ekran Görüntüleri

Batman – The Telltale Series Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.