İndir5 > Mobil > iOS > Batman – The Telltale Series İndir (iOS)

Batman – The Telltale Series İndir (iOS)

Macera tarzında kaliteli ve Telltale Games imzalı Batman oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geldi.

9 Kasım 2016
Ücretli İngilizce 902 MB v.Son Sürüm
147
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Batman Oyunu

Batman – The Telltale Series oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir Batman oyunudur. Macera türünde çıkan ve iOS cihazlara maalesef ücretli olarak indiribileceğiniz bu oyun başarılı oyunların geliştiricisi olan Telltale Games imzası taşımakta.

Sponsorlu Bağlantılar


İlk olarak PC platformu için çıkan oyun büyük bir başarı elde etmişti ve bu başarılı oyun artık iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerde. Tıpkı The Walking Dead oyununda olduğu gibi yapacağınız tercihler oyunun gidişatını değiştiriyor. Yani iOS cihazınızda oyunu oynarken oyunun nasıl biteceğini sizin seçimleriniz belirleyecek.

batman-the-telltale-series-ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda Gotham şehrinin karanlık yüzü ile savaşıyorsunuz. Bu savaşta karşınıza birçok karakter çıkıyor ve bunlarla bir takım sohbetler ediyorsunuz. İşte bu sohbetlerde seçeceğiniz tercihler oyunu şekillendiriyor. iOS cihazınızda düşeceğiniz zor durumlardan beceri ve yetenekleriniz ile kurtulacaksınız. Ayrıca oyun grafikleri ve ses efektleri de son derece kaliteli.

Batman – The Telltale Series Ekran Görüntüleri

Batman – The Telltale Series Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.