İndir5 > Oyun > Batman – The Telltale Series İndir (Windows 10)

Batman – The Telltale Series İndir (Windows 10)

Windows 10 tablet bilgisayarlarınızda macera tarzında kaliteli ve Telltale Games imzalı bir Batman oyunu.

9 Kasım 2016
119
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2.33 GB
Sistem : Windows 10
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Telltale Games

Windows 10 İçin Batman Oyunu

Batman – The Telltale Series oyunu Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi bir Batman oyunudur. Macera türünde çıkan ve Windows 10 tablet ve bilgisayarlara ücretli olarak indiribileceğiniz bu oyun başarılı oyunların geliştiricisi olan Telltale Games imzası taşımakta.

Sponsorlu Bağlantılar


İlk olarak PC platformu için çıkan oyun büyük bir başarı elde etmişti ve bu başarılı oyun mobil platformlar içinde yayınlanmakta. Tıpkı The Walking Dead oyununda olduğu gibi yapacağınız tercihler oyunun gidişatını değiştiriyor. Yani Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda oyunu oynarken oyunun nasıl biteceğini sizin seçimleriniz belirleyecek.

batman-the-telltale-series-windows-3

Windows 10 tablet ve bilgisayarınızdaki bu oyunda Gotham şehrinin karanlık yüzü ile savaşıyorsunuz. Bu savaşta karşınıza birçok karakter çıkıyor ve bunlarla bir takım sohbetler ediyorsunuz. İşte bu sohbetlerde seçeceğiniz tercihler oyunu şekillendiriyor. Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda düşeceğiniz zor durumlardan beceri ve yetenekleriniz ile kurtulacaksınız. Ayrıca oyun grafikleri ve ses efektleri de son derece kaliteli.

Batman – The Telltale Series Ekran Görüntüleri

Batman – The Telltale Series Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.