İndir5 > Mobil > Android > BİP İndir (Android)

BİP İndir (Android)

Android cihazlarınıza bambaşka bir anlık mesajlaşma uygulaması geldi. Hem sohbet edip hem caps oluşturup hemde konum paylaşabileceğiniz yeni nesil mesajlaşma uygulaması.

16 Nisan 2015
Ücretsiz Türkçe 17 MB
1801
Sponsorlu Bağlantılar
5 Yorum

Android İçin Anlık Mesajlaşma ve Caps Uygulaması

BİP uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulama şimdiye kadar ki benzer uygulamalardan biraz farklı. Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama aynı zamanda Türkçe bir uygulama. Kullanıcıya özgü ayarları sayesinde size sadece uygulamanın tadını çıkarmak kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulamanın özelliklerinden birkaçı şöyle. Mesajlar sizin belirlediğiniz süre sonunda ekrandan kayboluyor. Ayrıca toplumumuza özgü çıkartmalarda uygulamada hazır mevcut. Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise caps’ler. Hazır caps’ler ile sohbetlerinizi daha eğlenceli ve daha anlamlı hale getirin. Eğer isterseniz resimlerinizden yada kameradan çekerek kendi caps’inizi de oluşturabilirsiniz.

BiP

BiP

Benzer uygulamalarda olduğu gibi BİP ile mesajlaşmak için arkadaşlarınızın illa BİP uygulamasına sahip olması gerekmiyor. BİP uygulamasına sahip olmayan insanlara da SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca birden fazla kişi ile aynı sohbette içinde mesajlaşın. Eğer isterseniz bulunduğunuz konumu da bildirebiliyorsunuz.

BİP Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

5 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.