İndir5 > Windows > bitRipper İndir

bitRipper İndir

Ücretsiz DVD’yi Avi Formatına Dönüştürme Programı bitRipper programı sahip olduğunu DVD’leri .avi formatına dönüştürebileceğiniz pratik ve kolay kullanımlı bir program. Üstelik ücretsiz. Program dili her ne kadar İngilizce olsa da bu durum hiç önemli değil. Çünkü yapacağınız işlemler bir kaç adım ve kolay. Sponsorlu Bağlantılar Bu program ile DVD’yi AVI formatına dönüştürmek için öncelikle DVD’nizi […]

28 Aralık 2015
Ücretsiz İngilizce 1.15 MB v.
292
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz DVD’yi Avi Formatına Dönüştürme Programı

bitRipper programı sahip olduğunu DVD’leri .avi formatına dönüştürebileceğiniz pratik ve kolay kullanımlı bir program. Üstelik ücretsiz. Program dili her ne kadar İngilizce olsa da bu durum hiç önemli değil. Çünkü yapacağınız işlemler bir kaç adım ve kolay.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu program ile DVD’yi AVI formatına dönüştürmek için öncelikle DVD’nizi sürücüye yerleştirin. Ardından bitRipper programını çalıştırın ve “Start Ripping” komutu ile dönüştürmeye başlayın. Hepsi bu kadar. Avi formatına dönüştürürken ince ayarları değiştirme imkanınız da var.

bitRipper windows-3

Bu program ile video ve audi kodeklerini yapılandırabilirsiniz, video çözünürlüklerini ve video boy oranlarını değiştirebilirsiniz, CSS korumalı bir DVD varsa 3. parti şifre çözme modülü ile korumaları kaldırabilirsiniz, ses değerini normalleştirebilirsiniz.

bitRipper Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.