İndir5 > Blog > Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? (17 – 23 Ekim 2016)

Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? (17 – 23 Ekim 2016)

17 Ekim – 23 Ekim haftasında raflarda yer alan oyunlar arasında nefes kesen ve beklenen oyunlar vardı.

18 Ekim 2016
168
Sponsorlu Bağlantılar

Haftanın Oyunları

İçinde bulunduğumuz bu hafta olan 17 Ekim – 23 Ekim 2016 haftasında yine hem PC hemde konsollar için birbirinden güzel oyunlar çıkacak. Oyun severlerin yakından takip ettiği bu oyunlar arasında en iddaalı oyunları bir araya getirdik. Birçok iddaalı oyunların yeni versiyonlarının çıktığı Ekim ayı oyun severler için çok çok önemli. Çünkü yılın en çok beklenen birçok oyunu Ekim ayında piyasaya çıkmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


2016 yılının 17 Ekim – 23 Ekim haftasında piyasaya çıkacak olan oyunlar aynı zamanda ilgi çekici hikayeleri ile de oyun severlerin beğenisini kazanmaya çalışmaktalar. Haftanın en çok beklenen oyunları ise Batman: Return Arkham ve Battlefield 1. Bakalım bu hafta hangi oyunlar bizleri bekliyor.

17 Ekim – 23 Ekim 2016 Haftası Çıkacak Oyunlar

Battlefield 1

haftanin-oyunlari-battlefield-1

Dice tarafından geliştirilen oyun FPS türünde. PlatStation, XBox One ve PC platformları için gelecek olan oyun 21 Ekim 2016’da raflardaki yerini alacak.

Batman: Return to Arkham

haftanin-oyunlari-batman-return-to-arkham

PlayStation 4 ve XBox One platformları için  geliştirilen oyun aksiyon türünde karşımıza çıkıyor. 18 Ekim 2016 yılında satışa çıkacak olan oyun Batman oyununun yeni serilerinden.

Civilization VI

haftanin-oyunlari-civilization-vi

Şehir kurma (şehir simülasyon) oyunu olan bu oyun strateji türünde. Serinin son oyunu olan bu oyun sadece PC platformu için çıkacak. Oyun 21 Ekim’de raflardaki yerini alacak.

Lego Harry Potter Collection

haftanin-oyunlari-lego-harry-potter-collection

Lego serisinin son oyunu olan bu oyun bu kez Harry Potter karakterleri ile karşımızda. Warner Bros tarafından geliştirilen oyun Macera türünde ve 18 Ekim 2016 tarihinde satışa çıkacak.

Rock Band Rivals

haftanin-oyunlari-rock-band-rivals

Rock müzik yapma alanında iddaalı oyunlardan olan ve Rock Band 4 üzerine yeni özellikler eklenmiş. 18 Ekim’de çıkacak olan oyun PlayStation 4 ve XBox One platformları için gelecek.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.