İndir5 > Blog > Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? (3 – 9 Ekim 2016)

Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? (3 – 9 Ekim 2016)

2016’nın 3 Ekim – 9 Ekim haftasında raflarda yer alan oyunlar arasında nefes kesen ve beklenen oyunlar vardı. İşte Ekim ayının ilk haftasında satışa çıkacak en iyi oyunlar.

4 Ekim 2016
165
Sponsorlu Bağlantılar

Haftanın Oyunları

İçinde bulunduğumuz bu hafta olan 3 Ekim – 9 Ekim 2016 haftasında yine hem PC hemde konsollar için birbirinden güzel oyunlar çıkacak. Oyun severlerin yakından takip ettiği bu oyunlar arasında en iddaalı oyunları bir araya getirdik. Birçok iddaalı oyunların yeni versiyonlarının çıktığı Ekim ayı oyun severler için çok çok önemli. Çünkü yılın en çok beklenen birçok oyunu Ekim ayında piyasaya çıkmakta. Bu hafta çıkacak oyunlar arasında en dikkat çekeni şüphesiz Mafia 3 oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar


2016 yılının 3 Ekim – 9 Ekim haftasında piyasaya çıkacak olan oyunlar aynı zamanda ilgi çekici hikayeleri ile de oyun severlerin beğenisini kazanmaya çalışmaktalar. Bakalım bu hafta hangi oyunlar bizleri bekliyor.

3 Ekim – 9 Ekim 2016 Haftası Çıkacak Oyunlar

Bu Hafta Hangi Oyunlar Çıkacak? (26 Eylül – 2 Ekim)

bu-hafta-hangi-oyunlar-cikacak-3-9-ekim-2016

Mafia 3

Yılın şüphesiz en çok beklenen oyunlarından olan Mafia 3 oyunu 7 Ekim’de raflardaki yerini alacak. PC, PlayStation 4 ve XBox One platformları için çıkacak olan oyun 1968 yılında New Orleans şehrinde geçiyor. Bakalım bu kadar beklemeye değecek mi?

Mafia 3 Video

Aragami

PC ve PlayStation 4 platformları için geliştirilen oyun 4 Ekim’de satışa sunulacak. Karanlığı en iyi şekilde kullanmanız gereken oyunda bir suikastçisiniz.

Aragami Video

Warhammer: End Times – Vermintide

PC, PS4 ve Xbox One platformları için 4 Ekim’de yayınlanacak serinin bu oyunu sayesinde Warhammer dünyasına giriş yapacaksınız. Korkunç yaratıklara karşı heyecan dolu bir savaş vereceksiniz.

Warhammer: End Times – Vermintide Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.