İndir5 > Mobil > iOS > Bundle Haber İndir (iOS)

Bundle Haber İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden hemen her alandan güncel haberlere ulaşabileceğiniz basit ve kişiselleştirilebilir bir haber uygulaması.

3 Aralık 2015
104
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 24.3 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Dwarf Planet

iPhone ve iPad İçin Haber Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Bundle Haber uygulaması bir haber uygulamasıdır. App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada dergi, haber ve blog siteleri bir araya getirerek her alandan haber kaynağını size ulaştırıyor. Üstelik bunu yaparken iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi yavaşlatmaz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hem dünya hemde ülke genelinde yaşanan en son haberleri ve gelişmeleri iOS cihazınızdan takip edebileceğiniz bu uygulama birçok haber sitelerinin RSS akışlarını alır ve kullanıcılarına kategori halinde bunları sunar. Başta gündem, spor, ekonomi olmak üzere dünya genelinde her türlü bilgiye iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden ulaşabilirsiniz.

Bundle Haber ios-2

Uygulama kişiselleştirilebilir özelliğe de sahip. Beğendiğiniz haber kaynaklarını favori sayfanıza ekleyebilir, görmek istemediğiniz haber kaynaklarını ise listeden tamamen çıkarabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın bildirim özelliği de mevcut. Sizin istediğiniz konularla ilgili yeni gelişmeler iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde bildirim halinde gelmekte.

Bundle Haber Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.