İndir5 > Mobil > Android > Bundle Haber İndir (Android)

Bundle Haber İndir (Android)

Android cihazlarınızdan hemen her alandan güncel haberlere ulaşabileceğiniz basit ve kişiselleştirilebilir bir haber uygulaması.

3 Aralık 2015
180
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 6.4 MB
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Dwarf Planet

Android İçin Haber Uygulaması

Bundle Haber uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir haber uygulamasıdır. Google Play üzerinde ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada dergi, haber ve blog siteleri bir araya getirerek her alandan haber kaynağını size ulaştırıyor. Üstelik bunu yaparken Android cihazınızı yavaşlatmaz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hem dünya hemde ülke genelinde yaşanan en son haberleri ve gelişmeleri takip edebileceğiniz bu uygulama birçok haber sitelerinin RSS akışlarını alır ve kullanıcılarına kategori halinde bunları sunar. Başta gündem, spor, ekonomi olmak üzere dünya genelinde her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bundle android-3

Uygulama kişiselleştirilebilir özelliğe de sahip. Beğendiğiniz haber kaynaklarını favori sayfanıza ekleyebilir, görmek istemediğiniz haber kaynaklarını ise listeden tamamen çıkarabilirsiniz. Uygulamanın bildirim özelliği de mevcut. Sizin istediğiniz konularla ilgili yeni gelişmeleri bildirim halinde bilgilendiriyor.

Bundle Haber Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.