İndir5 > Mobil > iOS > Busuu İndir (iOS)

Busuu İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dil öğrenebileceğiniz kaliteli bir uygulama.

10 Ocak 2017
Ücretsiz Türkçe 122 MB
147
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Busuu uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dili pratik yaparak öğrenebileceğiniz ve iOS cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir uygulama. Uygulama esnek bir çalışma ortamı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Örneğin iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde size anahtar kelimeler, cümleler, testler ve sınavlar şeklinde pratik yapma imkanınız var. Ciddi olarak uygulamayı takip ettiğinizde ve kullanmaya devam ettiğinizde öğrenmek istediğiniz yabancı dili öğrenebileceğiniz bir uygulama.

busuu-ios-1

iOS cihazınızda günlük olarak alıştırma egzersizleri ve binlerce kelimeleri okuma, dinleme ve konuşma egzersizleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama ile öğrenebileceğiniz diller İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince ve Japonca. Kullanmaya başladığınız zaman seveceğiniz ve faydasını göreceğiniz bir uygulama.

Busuu Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.