İndir5 > Oyun > Buz Devri Maceraları İndir

Buz Devri Maceraları İndir

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda Buz Devri animasyon filminin karakterleri ile eğlenceli bir macera oyunu.

12 Eylül 2017
870
Ücretsiz
Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 91.4 MB
Sistem : Windows 8.1
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft
5 Yorum

Türkçe ve Ücretsiz Buz Devri Oyunu Buz Devri Oyunu

Buz Devri Maceraları yada orjinal ismi ile Ice Age Adventure oyunu Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir macera oyunudur. Başta sevimli sincap Scrat ve peşinden koştuğu meşe palamudu olmak üzere Sid, Many, Diego ve diğer karakterler de oyun içinde. Scrat yine peşinden koştuğu meşe palamudu ile dünyanın kaderini değiştiriyor. Sizde Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınız ile bu felaket sonrası kahramanlarımız ile maceralara atılıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Many ve Diego bir takım hayvanlar ile bir buzulun üzerinde denize doğru kayarken Sid ve arkadaşları yalnız başlarına kalıyorlar. Yalnız kalan Sid ve arkadaşlarına yardım etmelisin. Bu karakterler ile bilinmeyen birçok şeyi keşfedeceksiniz. Ayrıca gizli hazineleri bul. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağnız bu oyunun bazı bölümlerinde eşleştirme oyunları karşımıza çıkıyor. Böylece farklı bir tarz oyun ile oyun sıkıcı olmaktan çıkıyor.

Diğer yandan kızak ile kayan Sid’i ve çığ altında kalmaktan kaçan Scrat’ı da yönlendirerek kurtarmalısınız. Burada da farklı bir oyun tarzı ile keyifli zamanlar geçirmemiz sağlanmış. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyunda hiç sıkılmayacaksınız.

Buz Devri Maceraları Ekran Görüntüleri

Buz Devri Maceraları Video


Benzer İndirmeler

5 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.