İndir5 > Windows > CCleaner İndir

CCleaner İndir

Bilgisayarınızı ilk günkü hızında ve performansında kalmasını istiyorsanız bu program size yardımcı olacak lider programlardan birisidir.

16 Ağustos 2017
185
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 9.33 MB
Sistem : Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Versiyon : 5.33.6162
Üretici : Piriform

Türkçe ve Ücretsiz PC Temizleme Programı

CCleaner programı bilgisayarınızı temizleyip optimize ederek hızlandıracağınız hem ücretsiz hemde Türkçe bir programdır. Bu alanda lider programlardan birisi olan CCleaner ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silerek hem harddiskinizde yer açarsınız hemde bilgisayarınızın hızında artış olur.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayarınızda çakışan veya uyuşmayan donanımsal yada yazılımsal problemler varsa bunları optimize ederek yine bilgisayarınızın hızlanmasını ve daha kararlı çalışmasını sağlar. Dolayısıyla bilgisayarın performansını artırmış olursunuz. Sade ve modern bir tasarıma sahip bu program çok kapsamlı bir bakım yapmakta.

CCleaner windows-2

Kayıt defterindeki DLL dosyalarında, sistem dosyalarında v.b. sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca yüklü programları ister onarın isterseniz kaldırın. Zamanla bilgisayarınızda oluşacak sorunları ve kalıntıları temizleyerek bilgisayarınızı ilk günkü hızında kullanmak istiyorsanız bu program ilk tercihiniz olabilir.

CCleaner Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.